Naši učenici na karti sveta

Trend online kurseva, YouTube lekcija kao i učenja iz elektronskih knjiga postoji već jednu deceniju. Veliki svetski univerziteti kao što su Oxford, Kembridž i MIT nude kurseve i časove preko interneta od početka epidemije korone. Naša škola već nekoliko godina, postepeno od juna 2019. godine, počinje sa uvođenjem online časova klavira.

Prvi naši učenici koji su prihvatili online časove klavira bili su iz Španije, zatim Švajcarske, Nemačke i Australije. Za vreme epidemije korona virusom morali smo da pređemo na online nastavu i sa učenicima iz Beograda. Po završetku epidemije mnogi učenici iz Beograda krenuli su sa kombinovanim časovima u školi i online nastavom.

Online časovi mogu biti u potpunosti zamena za klasičan čas u školi ukoliko vam odgovara da imate profesora sa kojim želite da radite, a ne stanujete u istom mestu . Ovaj metod učenja omogućava pre svega uštedu vremena, jer nije potrebno fizički prisustvovati času u učionici.

Usled nedostatka vremena i problema sa prevozom sve nam više znači opcija online nastave.

Online učenje sviranja klavira putem interneta nudi dodatne pogodnosti:

• praćenje snimljenih časova

• nastavu u pokretu ako su u pitanju časovi teorije muzike

• online časove možete da pratite putem mobilnih uređaja, tableta ili kompjutera

Do sada smo imali učenike iz 20 zemalja širom sveta.