top of page

Poklon kartica za "Dan Zaljubljenih"Za par dana stiže nam Sveti Valentin. Da li znate ko je bio Sveti Valentin, čovek u čiju se čast proslavlja Dan zaljubljenih?


Zvanično nije utvrđeno ko je bio Valentin, tačnije postojala su tri mučenika sa imenom Valentin. Ipak se najčešće pretpostavlja da se radi o Valentinu iz vremena Rimskog carstva za vreme vladavine Klaudija II, 270. godine n.e.


Dan zaljublenjih, Sveti Valentin se proslavlja 14. februara i spada u datume koje obeležavaju Katolička i Protestantska crkva, dok Pravoslavna crkva ovog dana obelažava Svetog Trifuna, zaštitnika vinograda.


Ako za ovu priliku tražite neki neobičan poklon, drugačiji od drugih, mi Vam predlažemo da poklonite GIFT CARD FRÉDÉRIC! Poklonite OBRAZOVANJE!


Poklonite dragoj osobi mogućnost da nauči da svira klavir ili poboljša već postojeće znanje!


GIFT CARD FRÉDÉRIC je poklon vaučer kartica, gde se uplaćuje unapred 10 časova klavira za sve uzraste.


Časovi se mogu iskoristiti u roku 12 meseci od datuma uplate.Comments


bottom of page