top of page

Klasična muzika u crtanim filmovima - Seviljski berberin


Muzika iz uvertire poznate komične opere "Seviljski berberin" italijanskog kompozitora Đoakino Rosinija našla se u crtanom filmu Warner Brosa "Zec iz Sevilje" iz 1950. godine. U top 50 crtaća svih vremena, uvršten je 1994. godine sa pozicijom na 12-tom mestu.Ovaj crtani je jedan od najduhovitijih spojeva klasične muzike i crtanog filma. Lovac Elmer juri Duška koji se sakriva u pozorište i počinje da glumi u Seviljskom berberinu...BESPLATNI PROBNI ČAS KLAVIRA


Za sve nove učenike nudimo besplatan probni čas klavira. Svrha probnog časa je da upoznate budućeg profesora, ali i da on upozna Vas, odredi Vaš trenutni nivo znanja i zajedno se dogovorite oko termina, intenziteta i programa po kojem ćete učiti da svirate klavir.


REZERVIŠI


bottom of page