top of page

Klasična muzika u crtanim filmovima - Peta simfonijaCrtani film u trajanju od 7 minuta "Pink, Plunk, Pink" nastao je 1966. Godine. U ovom crtaću Pink Panter pokušava da se oproba kao violinista amater. Međutim, veoma brzo ga izbacuju iz orkestra, ali on smišlja plan osvete i tako nastaju komične situacije.


Zanimanje dirigent je vrlo poštovano, ali i veoma inspirativno za šalu, te je i Pink Panter pokušao da se oproba u tom poslu. Osim originalne Mancinijeve muzike , koristi se i

čuvena Peta simfonija Ludviga van Betovena.BESPLATNI PROBNI ČAS KLAVIRA


Za sve nove učenike nudimo besplatan probni čas klavira. Svrha probnog časa je da upoznate budućeg profesora, ali i da on upozna Vas, odredi Vaš trenutni nivo znanja i zajedno se dogovorite oko termina, intenziteta i programa po kojem ćete učiti da svirate klavir.


Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte!留言


bottom of page