top of page

Klasična muzika u crtanim filmovima - Na lepom plavom DunavuCrtani fim Korni Koncert iz 1943. godine je jedan u nizu filmova produkcijske kuće Merrie Melodies sa čuvenim junacima večitim neprijateljima zecom Duškom i lovcem Elmerom koji obiluje najpoznatijim delima klasične muzike.Pored klavirskog koncerta br.1 u b molu Petra Iljiča Čajkovskog sa kojim počinje crtani film, tu su i Štrausove Priče iz bečke šume i najpoznatiji valcer Na lepom plavom Dunavu Johana Štrausa.


U top 50 crtaća svih vremena, uvršten je 1994. godine sa pozicijom na 47-tom mestu.


Pogledajte crtani, sigurni smo da ćete uživati ....BESPLATNI PROBNI ČAS KLAVIRA


Za sve nove učenike nudimo besplatan probni čas klavira. Svrha probnog časa je da upoznate budućeg profesora, ali i da on upozna Vas, odredi Vaš trenutni nivo znanja i zajedno se dogovorite oko termina, intenziteta i programa po kojem ćete učiti da svirate klavir.


REZERVIŠI


bottom of page