Šta su veliki kompozitori i umetnici rekli o ljubaviLjubav, ta snažna emocija koja nas sve pokreće, inspirisala je mnoge umetnike da naslikaju remek dela, komponuju muziku koja ne poznaje vremenske granice, napišu najlepše stihove.


Evo šta su poznati kompozitori, muzičari, pevači, rekli o ljubavi, i njihove velike kompozicije.Žak Prever - Za Tebe ljubavi moja
"Ljubav je posebna reč i koristim je samo onda kada to i mislim. Kada je koristite previše, postaje jeftina." – Rej Čarls
"Ne odustajte od onoga što stvarno želite da uradite. Kada postoje ljubav i inspiracija, mislim da ne možete pogrešiti." - Ela Ficdžerald
"Dobili smo na poklon dar ljubavi a ljubav je kao dragocena biljka. Ne možeš je prihvatiti i ostaviti da stoji u vazni misleći da će rasti sama od sebe. Moraš se brinuti o njoj i gajiti je." – Džon LenonM E N I

KONTAKT

Copyright © 2019 by UMETNIČKA ŠKOLA KLAVIRA FRÉDÉRIC| BEOGRAD

Creative concept & Design by NV | Made with ♥